Bog-Fran to spółka ze 100% polskim kapitałem działająca na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych (Europa, Azja, Ameryka Północna, Afryka). Firma produkuje szeroki zakres mebli zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych. W ofercie liczny wybór mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego, salonu, jadalni, sypialni, kuchni oraz niezliczona ilość: szafek rtv, komód, regałów, witryn, szaf, półek, stołów, krzeseł, nadstawek, barków, kredensów, łózek, biurek, meblościanek, kontenerów, szafek nocnych, luster, toaletek, ław, szaf narożnych. W asortymencie mebli tapicerowanych znajdują się: sofy, kanapy 3DL, wersalki, narożniki, fotele, łóżka, pufy, tapczany, kolekcje mebli młodzieżowych, materace. Ciekawą propozycją są również liczne łóżka tapicerowane produkowane z wysokiej jakości ekoskór i materiałów. Międzynarodową renomę produkowanych produktów potwierdzają liczne nagrody zdobyte na Międzynarodowych Targach Meblowych w Katowicach, Poznaniu, Ostródzie oraz wyróżnienia: Gazela Biznesu i Dobry Design. Szeroki wybór towarów tego producenta zaspokoi potrzeby każdego wymagającego klienta.
Czytaj więcej » Zwiń »
Wśród produktów składających się na ofertę firmy VEXON MEBLE można wyszczególnić ogromną ilość meble wypoczynkowe. Każdy element wyposażenia wnętrz stanowiący o propozycji tej marki jest świetnym przykładem zespolenia w jedną, spójną całość wartości czysto estetycznych z ponadprzeciętną wygodą użytkowania. Jednym z kluczowych elementów propozycji handlowej VEXON Meble doskonałe pod względem jakości wykonania komplety wypoczynkowe cechujące się niebanalną stylistyką i komfortem.

Międzynarodowa renoma poszczególnych kolekcji meble wypoczynkowe oferowanych przez salony meblowe VEXON jest wynikiem wytężonej pracy szerokiego grona specjalistów, popartej najwyższą klasą zastosowanych materiałów. Znajduje to odzwierciedlenie chociażby w przypadku meble tapicerowane do produkcji których firmy wykorzystują wyłącznie najdoskonalsze skóry oraz wyjątkowe tkaniny pochodzące z powszechnie cenionych i sprawdzonych źródeł. Renomę oferowanych przez nas meble tapicerowane, potwierdzają liczne prestiżowe nagrody przyznane przez cenione czasopisma i organizacje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma VEXON MEBLE dba o to, aby oferta meble wypoczynkowe zawsze stanowiła symbol zespalający wizję odprężającego stanu luksusu z urokliwością ich indywidualnych walorów estetycznych. Wypoczynkowe meble tapicerowane to bez wątpienia jeden z głównych wyznaczników stylu i ogólnie pojmowanego klimatu wnętrz.

Każdy z meble wypoczynkowe dostępny do nabycia w salonach meblowych naszej firmy jest efektem długoletniej, wnikliwej obserwacji potrzeb i zapatrywań klientów, których dobro i zadowolenie stawiane są zawsze na pierwszym miejscu. Wchodzące w skład naszej oferty tradycyjne oraz nowoczesne kanapy, wersalki, narożniki, fotele, sofy z funkcją spania, pufy, szezlongi, taborety jak również łoża tapicerowane to bogactwo form stylistycznych i funkcjonalnych ukierunkowanych na indywidualne potrzeby użytkowników.

Szeroka gama oferowanych meble wypoczynkowe w VEXON MEBLE to meble obite w tkaniny, a także meble skórzane. Nasi Klienci mają możliwość personalizacji wykończenia wszystkich meble tapicerowane, bowiem VEXON MEBLE posiada pełną ofertę wybranych polskich producentów meble tapicerowane. Wzorniki wykończeń które znajdą Państwo w każdym z naszym salonów to największy na rynku wybór wzorów, kolorów i faktur tkanin obiciowych i skór naturalnych, detali dekoracyjnych i akcesoriów decydujących o ostatecznym wyglądzie naszego wymarzonego pokoju.

Nadrzędnym celem marki VEXON jest oferowanie jedynie tego, co najlepsze: meble VEXON to najlepsi dostawcy, najwyższa jakość materiałów i wykonania, zróżnicowany design oraz wykończenia, które trafiają w każde gusta.
Czytaj więcej » Zwiń »