Cena detaliczna:
11310,-
Cena wyprzedażowa:
7917,-
Taniej o:
-30%
Producent mebli: Mebin
Producent: Mebin
lp. Nazwa Ilość szer/wys/gł (cm)
1 RIMINI Komoda 2D4SZ Dąb Burgundzki/Czarny 1 szt. 182/82/50
2 RIMINI Panel TV maxi Dąb Burgundzki 1 szt. 166/100/4
3 RIMINI Półka wisząca duża Dąb Burgundzki/Czarny 1 szt. 182/22/20
4 RIMINI Szafka 2DS z barkiem ośw Dąb Burg/Czarny 1 szt. 101/128/42
5 RIMINI Szafka RTV maxi Dąb Burgundzki/Czarny 1 szt. 182/42/50
6 RIMINI Witryna pojedyncza Lewa ośw Dąb Burg/Czarny 1 szt. 61/193/42
Cena wydaje Ci się dalej za wysoka? Prześlij swoją propozycje i negocjuj cenę!:
captcha
Zdjęcia ekspozycji - Salon meblowy Sanok
Firma MEBIN to uznany krajowy producent meble, specjalizujący się w produkcji meble stylowe i nowoczesne, z przeznaczeniem do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu. Założona w 1994 roku z powodzeniem kontynuuje rodzinne tradycje meblarskie odnosząc sukcesy na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych, między innymi: rosyjskim, węgierskim, słowackim i ukraińskim.

Wyznacznikiem sukcesu firmy są niewątpliwie użyte materiały – gros produkcji wykonana jest z litego drewna z wykorzystaniem elementów wykończonych naturalną okleiną. Prawdziwą wartością firmy są także jej pracownicy – znawcy stolarskiego rzemiosła - ich zaangażowanie i oddanie sprawiają, iż kolekcje mebli zyskują wyrafinowaną estetykę.

Firma wprowadzając zautomatyzowaną produkcję tam, gdzie jest to tylko możliwe wyznacza równocześnie nowe kierunki rozwoju dla przedsiębiorstwa. Nowoczesny zakład produkcyjny wyposażony w maszyny sterowane numerycznie, ścisłe przestrzeganie warunków technologicznych, współpraca ze sprawdzonymi dostawcami najlepszych materiałów i technologii gwarantują najwyższą jakość produktu.

MEBIN dba również o ochronę środowiska - jej produkty lakierowane są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi. Na bogatą ofertę meble pokojowe firmy składają się głównie kolekcje meble stylowe, ale równieżkolekcje meble nowoczesne powstające w oparciu o nowoczesne wzornictwo.

Oprócz mebli skierowanych do indywidualnego inwestora firma realizuje projekty przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, restauracji, pubów, hoteli. Innowacyjność, kunszt rzemiosła, oryginalne rozwiązania i gwarancja jakości zostały uwiarygodnione przyznanymi firmie nagrodami, między innymi Złotym Medalem za Kolekcję Lazuryt Jadalnię, zdobytym na Międzynarodowych Targach Poznańskich Meble 2010 oraz Diamentem Meblarstwa 2010 – wyróżnieniem otrzymanym na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie.
Czytaj więcej » Zwiń »