Aek Design to nowoczesność i styl, a jednocześnie Tradycja w najlepszym tego słowa znaczeniu. Meble wypoczynkowe marki AEK Design wpiszą się na długie lata w atmosferę Państwa codziennego życia. Dlatego zależy Nam bardzo na zaspokojeniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Przedstawione na naszej stronie propozycje są jedynie skromną namiastką możliwości tworzenia niepowtarzalnych kompozycji dla Państwa domów. Wygląd naszych mebli tapicerowanych, ich wyjątkowa estetyka, dobór materiałów, a jednocześnie nieskończone możliwości w ich kreacji są wyrazem naszej szczególnej dbałości o gust klienta.
Czytaj więcej » Zwiń »
Wśród produktów składających się na ofertę firmy VEXON MEBLE można wyszczególnić ogromną ilość meble wypoczynkowe. Każdy element wyposażenia wnętrz stanowiący o propozycji tej marki jest świetnym przykładem zespolenia w jedną, spójną całość wartości czysto estetycznych z ponadprzeciętną wygodą użytkowania. Jednym z kluczowych elementów propozycji handlowej VEXON Meble doskonałe pod względem jakości wykonania komplety wypoczynkowe cechujące się niebanalną stylistyką i komfortem.

Międzynarodowa renoma poszczególnych kolekcji meble wypoczynkowe oferowanych przez salony meblowe VEXON jest wynikiem wytężonej pracy szerokiego grona specjalistów, popartej najwyższą klasą zastosowanych materiałów. Znajduje to odzwierciedlenie chociażby w przypadku meble tapicerowane do produkcji których firmy wykorzystują wyłącznie najdoskonalsze skóry oraz wyjątkowe tkaniny pochodzące z powszechnie cenionych i sprawdzonych źródeł. Renomę oferowanych przez nas meble tapicerowane, potwierdzają liczne prestiżowe nagrody przyznane przez cenione czasopisma i organizacje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma VEXON MEBLE dba o to, aby oferta meble wypoczynkowe zawsze stanowiła symbol zespalający wizję odprężającego stanu luksusu z urokliwością ich indywidualnych walorów estetycznych. Wypoczynkowe meble tapicerowane to bez wątpienia jeden z głównych wyznaczników stylu i ogólnie pojmowanego klimatu wnętrz.

Każdy z meble wypoczynkowe dostępny do nabycia w salonach meblowych naszej firmy jest efektem długoletniej, wnikliwej obserwacji potrzeb i zapatrywań klientów, których dobro i zadowolenie stawiane są zawsze na pierwszym miejscu. Wchodzące w skład naszej oferty tradycyjne oraz nowoczesne kanapy, wersalki, narożniki, fotele, sofy z funkcją spania, pufy, szezlongi, taborety jak również łoża tapicerowane to bogactwo form stylistycznych i funkcjonalnych ukierunkowanych na indywidualne potrzeby użytkowników.

Szeroka gama oferowanych meble wypoczynkowe w VEXON MEBLE to meble obite w tkaniny, a także meble skórzane. Nasi Klienci mają możliwość personalizacji wykończenia wszystkich meble tapicerowane, bowiem VEXON MEBLE posiada pełną ofertę wybranych polskich producentów meble tapicerowane. Wzorniki wykończeń które znajdą Państwo w każdym z naszym salonów to największy na rynku wybór wzorów, kolorów i faktur tkanin obiciowych i skór naturalnych, detali dekoracyjnych i akcesoriów decydujących o ostatecznym wyglądzie naszego wymarzonego pokoju.

Nadrzędnym celem marki VEXON jest oferowanie jedynie tego, co najlepsze: meble VEXON to najlepsi dostawcy, najwyższa jakość materiałów i wykonania, zróżnicowany design oraz wykończenia, które trafiają w każde gusta.
Czytaj więcej » Zwiń »