Fabryka „Meble Ceglewski”, założona w 1993 roku, rozwinęła się w jedno z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w branży meblarskiej w Zachodniej Polsce.

Obecnie w zakładzie w siedzibie firmy w Słupcy (woj. Wielkopolskie) zatrudnionych jest 85 pracowników.

Silna pozycja przedsiębiorstwa na rynku jest konsekwencją filozofii tworzenia wyłącznie produktów wysokiej jakości, które są w stanie zaspokoić żądania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiarygodność firmy może zostać potwierdzona przez zadowolonych partnerów Fabryki Mebli Ceglewski - działających tak w Polsce, jak i za granicą. Firma kłądzie bardzo duży nacisk na jakość materiałów używanych w procesie produkcji mebli stylowych.

Jedynym dostawcą drewna dla F. M. S. Ceglewski jest przedsiębiorstwo Polskie Lasy Państwowe, które gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale także w pełni ekologiczny proces pozyskiwania tego surowca. Fabryka Mebli Ceglewski, zatrudnia błyskotliwych projektantów, których kreatywność dała podstawy sukcesu przedsiębiorstwa.

Produkty flagowe firmy do meble do salonu, meble do pokoju dziennego, meble do jadalni, meble do sypialni - sypialniane, stoły i krzesła, meble kuchenne oraz meble do łazienki.
Czytaj więcej » Zwiń »
Wśród produktów składających się na ofertę firmy VEXON MEBLE jest wiele praktycznych rozwiązań do salonu, pokoju dziennego i jadalni - najważniejszych pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu. Nasze pokoje mogą być pięknie umeblowane przy zastosowaniu umiejętnych zabiegów pozwalających na ergonomiczne gospodarowanie przestrzenią i z zachowaniem ogólnie przyjętych norm estetycznych. Meble do salonu nie powinny być dobierane przypadkowo. Powinny się ze sobą dobrze komponować i jednocześnie pasować do danego wnętrza.

Meble pokojowe oferowane przez nasze SALONY MELOWE VEXON to systemy meblowe i meblościanki nawiązujące zarówno do stylu klasycznego, nowoczesnego jak i kolonialnego. Propozycja MEBLE VEXON to niezliczone witryny, serwantki, szafki, barki, rtv, komody, ławy, stoły, krzesła itp.

W pokoju dziennym czy salonie dobrze będą się prezentować meble systemowe. Mają one wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość wyboru spośród bardzo wielu elementów, którymi możemy funkcjonalnie i ciekawie umeblować nasz pokój. Kolejnym rozwiązaniem dla naszego domu mogą być stylowe lub nowoczesne meblościanki, dzięki którym praktycznie zagospodarujemy nasz salon mając jednocześnie możliwość zachowania wolnej przestrzeni.

Meble VEXON to komfortowe i nowoczesne meble pokojowe, w których funkcjonalność i solidność wykonania idą w parze z aktualnymi trendami. Różnorodna i bogata oferta sklepu meblowego VEXON sprawia, że każdy zainteresowany wysoką jakością mebli odnajdzie w niej meble pokojowe odpowiadające indywidualnym potrzebom. Międzynarodowa renoma poszczególnych kolekcji i systemów meblowych oferowanych przez salony meblowe VEXON jest wynikiem wytężonej pracy szerokiego grona specjalistów popartej najwyższą klasą zastosowanych materiałów. Znajduje to odzwierciedlenie również w przypadku mebli pokojowych do produkcji których firmy wykorzystują wyłącznie najdoskonalsze drewno, płyty oraz akcesoria pochodzące z powszechnie cenionych i sprawdzonych źródeł. Renomę oferowanych przez nas mebli do salonu potwierdzają liczne prestiżowe nagrody przyznane przez cenione czasopisma i organizacje.

Nadrzędnym celem marki VEXON jest oferowanie jedynie tego co najlepsze: meble VEXON to najlepsi dostawcy, najwyższa jakość materiałów i wykonania, zróżnicowany design, które trafiają w każde gusta.
Czytaj więcej » Zwiń »