Firma MEBIN to uznany krajowy producent meble, specjalizujący się w produkcji meble stylowe i nowoczesne, z przeznaczeniem do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu. Założona w 1994 roku z powodzeniem kontynuuje rodzinne tradycje meblarskie odnosząc sukcesy na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych, między innymi: rosyjskim, węgierskim, słowackim i ukraińskim.

Wyznacznikiem sukcesu firmy są niewątpliwie użyte materiały – gros produkcji wykonana jest z litego drewna z wykorzystaniem elementów wykończonych naturalną okleiną. Prawdziwą wartością firmy są także jej pracownicy – znawcy stolarskiego rzemiosła - ich zaangażowanie i oddanie sprawiają, iż kolekcje mebli zyskują wyrafinowaną estetykę.

Firma wprowadzając zautomatyzowaną produkcję tam, gdzie jest to tylko możliwe wyznacza równocześnie nowe kierunki rozwoju dla przedsiębiorstwa. Nowoczesny zakład produkcyjny wyposażony w maszyny sterowane numerycznie, ścisłe przestrzeganie warunków technologicznych, współpraca ze sprawdzonymi dostawcami najlepszych materiałów i technologii gwarantują najwyższą jakość produktu.

MEBIN dba również o ochronę środowiska - jej produkty lakierowane są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi. Na bogatą ofertę meble pokojowe firmy składają się głównie kolekcje meble stylowe, ale równieżkolekcje meble nowoczesne powstające w oparciu o nowoczesne wzornictwo.

Oprócz mebli skierowanych do indywidualnego inwestora firma realizuje projekty przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, restauracji, pubów, hoteli. Innowacyjność, kunszt rzemiosła, oryginalne rozwiązania i gwarancja jakości zostały uwiarygodnione przyznanymi firmie nagrodami, między innymi Złotym Medalem za Kolekcję Lazuryt Jadalnię, zdobytym na Międzynarodowych Targach Poznańskich Meble 2010 oraz Diamentem Meblarstwa 2010 – wyróżnieniem otrzymanym na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie.
Czytaj więcej » Zwiń »
Wśród produktów składających się na ofertę firmy VEXON MEBLE jest wiele praktycznych rozwiązań do salonu, pokoju dziennego i jadalni - najważniejszych pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu. Nasze pokoje mogą być pięknie umeblowane przy zastosowaniu umiejętnych zabiegów pozwalających na ergonomiczne gospodarowanie przestrzenią i z zachowaniem ogólnie przyjętych norm estetycznych. Meble do salonu nie powinny być dobierane przypadkowo. Powinny się ze sobą dobrze komponować i jednocześnie pasować do danego wnętrza.

Meble pokojowe oferowane przez nasze SALONY MELOWE VEXON to systemy meblowe i meblościanki nawiązujące zarówno do stylu klasycznego, nowoczesnego jak i kolonialnego. Propozycja MEBLE VEXON to niezliczone witryny, serwantki, szafki, barki, rtv, komody, ławy, stoły, krzesła itp.

W pokoju dziennym czy salonie dobrze będą się prezentować meble systemowe. Mają one wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość wyboru spośród bardzo wielu elementów, którymi możemy funkcjonalnie i ciekawie umeblować nasz pokój. Kolejnym rozwiązaniem dla naszego domu mogą być stylowe lub nowoczesne meblościanki, dzięki którym praktycznie zagospodarujemy nasz salon mając jednocześnie możliwość zachowania wolnej przestrzeni.

Meble VEXON to komfortowe i nowoczesne meble pokojowe, w których funkcjonalność i solidność wykonania idą w parze z aktualnymi trendami. Różnorodna i bogata oferta sklepu meblowego VEXON sprawia, że każdy zainteresowany wysoką jakością mebli odnajdzie w niej meble pokojowe odpowiadające indywidualnym potrzebom. Międzynarodowa renoma poszczególnych kolekcji i systemów meblowych oferowanych przez salony meblowe VEXON jest wynikiem wytężonej pracy szerokiego grona specjalistów popartej najwyższą klasą zastosowanych materiałów. Znajduje to odzwierciedlenie również w przypadku mebli pokojowych do produkcji których firmy wykorzystują wyłącznie najdoskonalsze drewno, płyty oraz akcesoria pochodzące z powszechnie cenionych i sprawdzonych źródeł. Renomę oferowanych przez nas mebli do salonu potwierdzają liczne prestiżowe nagrody przyznane przez cenione czasopisma i organizacje.

Nadrzędnym celem marki VEXON jest oferowanie jedynie tego co najlepsze: meble VEXON to najlepsi dostawcy, najwyższa jakość materiałów i wykonania, zróżnicowany design, które trafiają w każde gusta.
Czytaj więcej » Zwiń »