Siedziba firmy "MARIDEX" znajduje się w Olszowej koło Kępna (woj.Wielkopolskie). Istniejemy na rynku od ponad 14 lat, a nasze wyroby okazały się bardzo dobrym produktem handlowym zarówno w Polsce,  jak i w całej Europie.  Jakość produkowanych przez nas mebli wynika z wiedzy i tradycji stolarzy wielkopolskich, regionu, który od dziesięcioleci kojarzony jest z przemysłem meblarskim. W lutym 2011 roku, podczas gali "Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu" firma "MARIDEX" została nagrodzona statuetką Lwa Biznesu 2010.  Nagroda ta przyznawana jest za najwyższą jakość  produktów i usług, osiagnięcia w sferze dbałości o środowisko oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zostaliśmy również wyróżnieni, zdobywając tytuł "Solidna Firma 2010"  przyznawany za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. W  2007 roku, zajęliśmy I miejsce w konkursie  "Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej" w kategorii zakładów zatrudniających do 50 pracowników.
Czytaj więcej » Zwiń »
Wśród produktów składających się na ofertę firmy VEXON MEBLE jest wiele praktycznych rozwiązań do salonu, pokoju dziennego i jadalni - najważniejszych pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu. Nasze pokoje mogą być pięknie umeblowane przy zastosowaniu umiejętnych zabiegów pozwalających na ergonomiczne gospodarowanie przestrzenią i z zachowaniem ogólnie przyjętych norm estetycznych. Meble do salonu nie powinny być dobierane przypadkowo. Powinny się ze sobą dobrze komponować i jednocześnie pasować do danego wnętrza.

Meble pokojowe oferowane przez nasze SALONY MELOWE VEXON to systemy meblowe i meblościanki nawiązujące zarówno do stylu klasycznego, nowoczesnego jak i kolonialnego. Propozycja MEBLE VEXON to niezliczone witryny, serwantki, szafki, barki, rtv, komody, ławy, stoły, krzesła itp.

W pokoju dziennym czy salonie dobrze będą się prezentować meble systemowe. Mają one wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość wyboru spośród bardzo wielu elementów, którymi możemy funkcjonalnie i ciekawie umeblować nasz pokój. Kolejnym rozwiązaniem dla naszego domu mogą być stylowe lub nowoczesne meblościanki, dzięki którym praktycznie zagospodarujemy nasz salon mając jednocześnie możliwość zachowania wolnej przestrzeni.

Meble VEXON to komfortowe i nowoczesne meble pokojowe, w których funkcjonalność i solidność wykonania idą w parze z aktualnymi trendami. Różnorodna i bogata oferta sklepu meblowego VEXON sprawia, że każdy zainteresowany wysoką jakością mebli odnajdzie w niej meble pokojowe odpowiadające indywidualnym potrzebom. Międzynarodowa renoma poszczególnych kolekcji i systemów meblowych oferowanych przez salony meblowe VEXON jest wynikiem wytężonej pracy szerokiego grona specjalistów popartej najwyższą klasą zastosowanych materiałów. Znajduje to odzwierciedlenie również w przypadku mebli pokojowych do produkcji których firmy wykorzystują wyłącznie najdoskonalsze drewno, płyty oraz akcesoria pochodzące z powszechnie cenionych i sprawdzonych źródeł. Renomę oferowanych przez nas mebli do salonu potwierdzają liczne prestiżowe nagrody przyznane przez cenione czasopisma i organizacje.

Nadrzędnym celem marki VEXON jest oferowanie jedynie tego co najlepsze: meble VEXON to najlepsi dostawcy, najwyższa jakość materiałów i wykonania, zróżnicowany design, które trafiają w każde gusta.
Czytaj więcej » Zwiń »