OKEY YOUNG II
OKEY YOUNG
OKEY CLASSIC

Spółdzielnia Meblarska „Rameta” jest jednym z wiodących producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Początki działalności produkcyjnej sięgają roku 1969 – zatem w branży meblarskiej działamy z powodzeniem już od ponad 40 lat.

Przełomowym okresem dla SM Rameta było ostatnie dziesięciolecie – wówczas nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Przemyślane inwestycje, nowoczesne technologie i bogate wzornictwo sprawiły, że dziś Rameta należy do grupy liderów branży meblowej na rynku krajowym. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu udało się nam połączyć wieloletnią tradycję i doświadczenie z nowoczesnością i funkcjonalną formą naszych mebli.

Obecnie SM Rameta to ponad 500 osób załogi i produkcja odbywająca się w trzech zakładach tapicerskich zlokalizowanych w Raciborzu. Przeznaczając poważne środki na inwestycje, mogliśmy wyposażyć nasz park maszynowy w najnowocześniejsze maszyny i nowoczesne technologie produkcji, takie jak: obrabiarki CNC i piły panelowe sterowane numerycznie, cuttery i lagowarki, umożliwiające osiąganie wysokiej jakości produkowanych mebli.

Szczególną rolę w naszej firmie spełnia prototypownia i dział technologiczny, które przygotowują wzory mebli zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz obowiązującymi trendami. Stale poszukujemy doskonalszych rozwiązań i materiałów, dążąc do tego by nasze meble stawały się coraz bardziej wygodne i atrakcyjne wizualnie. Z każdym rokiem zwiększamy dynamikę sprzedaży, podnosimy też standardy w obsłudze klienta, aby zakup i użytkowanie naszych mebli było dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Sprzedaż na terenie Polski jest prowadzona i rozwijana za pośrednictwem hurtowni patronackich, które dostarczają meble z naszej kolekcji do ponad 500 salonów meblowych w kraju.

Standardy Unii Europejskiej są naszymi standardami, dlatego udaje nam się osiągać wysoki poziom eksportu, którego udział w ogólnej sprzedaży wynosi około 50%. Nasze meble można kupić m.in. w Niemczech, Francji, Słowenii, Chorwacji, Republice Czeskiej, Słowacji, Bułgarii, Serbii, Szwecji i na Węgrzech.
Czytaj więcej » Zwiń »