Firma VEXON 

powstała 1 lipca 2009r. Pomysł wejścia do branży meblarskiej na rodzimy rynek zrodził się z potrzeby piękna, komfortu i estetyki. Wiele firm zajmujących się sprzedażą mebli kusi klientów niskimi cenami, oferując w zamian asortyment niskiej jakości zapominając o tym, iż wyposażenie wnętrza powinno być nie tylko tanie ale i porządne! 

 Dlatego też w asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo nie tylko meble funkcjonalne, ale również bardzo luksusowe, które zadowolą nawet bardzo wysublimowane gusta. Dokładamy wszelkich starań aby nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantowało Państwu bogaty wybór mebli, profesjonalną i miłą obsługę oraz korzystne ceny. Nasze meble są piękne i funkcjonalne. 

 

Zdajemy sobie sprawę, iż kupując u nas powierzacie nam Państwo swoją przestrzeń mieszkalną, dlatego cały nasz asortyment objęty jest gwarancją, dzięki czemu możecie się Państwo czuć bezpiecznie. Dotyczy to także mebli znajdujących się w naszych licznych promocjach!

Obawiacie się zakupu mebli, które za rok czy dwa okażą się niemodne? Bez obaw! Nasz asortyment jest cały czas poszerzany przez co jesteśmy „na czasie”! Współpracujemy z bardzo kreatywnymi markami oraz oferujemy bogaty wybór mebli producentów. Meble, to coś z czym mamy do czynienia codziennie. Powinny cieszyć oko i dawać poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Powinny pięknie wypełniać powierzoną im przestrzeń i być powodem do dumy dla ich właścicieli. Jeżeli są Państwo na etapie zmian wystroju w swoim domu / mieszkaniu i nie wiecie jeszcze na co się zdecydować lub zwyczajnie stare meble nie spełniają już Waszych oczekiwań, mamy na to najlepsze rozwiązanie – odwiedźcie Nas!

Gwarantujemy Państwu fachową pomoc w przyjaznej atmosferze i co najważniejsze nie kupujecie „kota w worku” ! Dodatkowo aranżacja naszego salonu może być inspiracją dla  Państwa przyszłych wnętrz. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo meble  klasyczne, stylizowane, jak również niezwykle nowoczesne. 

 

Oferujemy meble pokojowe, wypoczynkowe, biurowe, młodzieżowe,  kuchenne z darmowym projektem wymarzonej kuchni oraz sypialnie, jadalnie, szafy, ławy, stoły i krzesła. Mogą Państwo także zakupić dodatki wykorzystywane przez nas do aranżowania  mini wnętrz  w naszym salonie. Przy zakupie mebli oferujemy transport oraz możliwość montażu.