Firma VEXON 

powstała w 2009 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na meble ergonomiczne i funkcjonalne. Produkty, jakie umieszczamy w naszym sklepie są uniwersalne i wielozadaniowe. Jesteśmy polskim sklepem meblowym działającym stacjonarnie i online – na obydwu tych płaszczyznach zajmujemy się dystrybucją mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Proponujemy produkty, z którymi łatwo zaaranżujesz nawet ograniczoną przestrzeń, dbając jednocześnie o potrzeby wszystkich domowników.

W Salonie Meblowym VEXON znajdziesz meble pokojowe, wypoczynkowe, biurowe i młodzieżowe. Z nami urządzisz sypialnię, jadalnię i salon. Szukasz wymarzonych mebli do kuchni? Wykonamy dla Ciebie projekt i pomożemy dobrać odpowiednie elementy wyposażenia! Nasz asortyment cały czas się powiększa, a współpraca z kreatywnymi markami sprawia, że jesteśmy „na czasie”. Wiemy, że meble to coś z czym każdy z nas ma do czynienia codziennie. Dlatego powinny dawać poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przy tym estetycznie wypełniać powierzoną im przestrzeń i być powodem do dumy dla ich właścicieli. Jesteś na etapie zmian wystroju w swoim domu / mieszkaniu i nie wiesz jeszcze na co się zdecydować? A może stare meble nie spełniają już Twoich oczekiwań? Odwiedź Nas! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Od momentu powstania firma VEXON stale się rozwija, stawiając przy tym przede wszystkim na wysoką jakość produktów i zadowolenie użytkowników. Oprócz stacjonarnych salonów uruchomiliśmy sprzedaż internetową, dzięki której docieramy do Klientów nie tylko w całej Polsce, ale i zagranicą. W 2018 roku zbudowaliśmy wyjątkowe Studio Snu, gdzie skupiamy się wyłącznie na zagwarantowaniu naszym Klientom wypoczynku na najwyższym poziomie. Studio Snu Vexon to szeroki wybór łóżek, materacy do spania i stelaży, pochodzących od znanych i cenionych na polskim rynku producentów. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, również tych najmłodszych, w których życiu sen odgrywa szczególnie ważną rolę.

W naszych salonach można zobaczyć gotowe aranżacje wnętrz oraz zakupić dodatki wykorzystane w danym pomieszczeniu. Służymy profesjonalną pomocą zarówno w doborze towaru, jak i danymi technicznymi dotyczącymi naszych produktów. Istnieje możliwość zakupu na raty, dowozu towaru do Klienta oraz montażu mebli.