pobierz
Katalog mebli: Bydgoskie Meble
Data dodania:
14-05-2014
Producent mebli: Bydgoskie Meble
Producent: Bydgoskie Meble
Opis: Meble skrzyniowe i tapicerowane należące do kolekcji Laviano to zgrany duet – w harmonijny sposób odwołują się jednocześnie do klasyki i współczesności. Szafy, kredensy, witryny i komody łączą wysmakowany detal litego drewna nóżek z minimalistycznym, lakierowanym frontem i metalowymi wykończeniami. Meble te można uzupełnić sofami, fotelami i narożnikami utrzymanymi w podobnym duchu. Zapraszają one wygodnymi, skórzanym obiciami, których pikowane wzornictwo z miejsca wprowadza do wnętrza nastrój ponadczasowej elegancji.
Bydgoskie Meble to wiodący producent komfortowych i eleganckich mebli tapicerowanych. Od ponad 20 lat tworzymy meble z duszą, które nie tylko zdobią wnętrza, ale także zapewniają komfort i maksymalną funkcjonalność. W ofercie znaleźć można sofy narożniki, fotele, hockery i łóżka. Wszystkie modele dostępne są zarówno w skórach, jak i modnych dziś tkaninach, a bogata paleta barw spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzenie mebli to nasza pasja. Zawsze dwa razy do roku wprowadzamy do naszej oferty nowości zaprojektowane przez światowej klasy designerów, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość urządzania ciepłych i przytulnych wnętrz w zgodzie z najnowszymi trendami.
Produkty z logo Bydgoskie Meble zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami i tytułami m.in. Diament Meblarstwa oraz Produkt Roku. Jesteśmy także laureatem międzynarodowej nagrody „DIAMOND AWARD”. Bydgoskie Meble należy do międzynarodowej Grupy IMS, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych we wszystkich segmentach rynku meblowego. IMS posiada wydajną oraz efektywną sieć sprzedaży w ponad 25 krajach europejskich.
Czytaj więcej » Zwiń »